Irtenbidea - Raisefiber Communication Co., Ltd.
BGP

Irtenbidea

Data Center Structured Cableble Solution Erabiltzen ari den Datu Zentro bat eraikitzea

rthfd (7)

Gaur egun, Interneteko datuen trafikoaren gorakadak datuak prozesatzeko eta biltegiratzeko eskariaren hazkunde azkarra sustatu du.Abiadura handiagoak eta banda zabalera eskakizun gehiago ekipoak eta arkitektura aukerak gidatzen ari dira datu-zentroan.Geruza fisikoa behar bezala zabaltzen ez bada, arriskuak jasango ditu, hala nola errendimenduaren degradazioa, sistema bat ez datorrela, eguneratze kostu garestiak eta sarearen geldialdia.

Dentsitate handiko datu-zentroen kableatze-soluzioak hedapena erraztu, funtzionamendu fidagarria eskain dezake eta hedapen malgua eta berritze azkarra gauzatu dezake negozioen trafiko-eskakizun gero eta handiagoarekin, merkatuaren beharrizan aldakorretara egokitzeko.

rthfd (4)
rthfd (2)

MTP ®/ MPO zuntz optikoaren kableatuaren aplikazio tipikoa

Aurrez zehaztutako MTP ®/ MPO/LC(Zuntz optikoko adabaki kableen fabrikatzaileak - Txinako zuntz optikoko adabaki kablearen fabrika eta hornitzaileak (raisefiber.com)) Zuntz optikoko adabaki kableak barruko inguruneetan oso erabiliak dira 10G bizkarrezurreko sareko estekak gisa instalazio denbora eta lan kostuak murrizteko.

rthfd (23)

40G / 100G interkonektatuta daudenean, MTP ®/ MPO(MTP MPO Optical Patch Cord Fabrikatzaileak - Txina MTP MPO Optical Patch Cord Fabrika eta Hornitzaileak (raisefiber.com))zuntzezko adabaki kablea + panel egokitzaileen irtenbidea espazioaren erabilera hobetzeko eta kostuak aurrezteko.

rthfd (25)

Datu zentroen kableatuaren aplikazio tipikoak

Eman bezeroei abiadura handiko, espazioaren erabilera handiko, errendimendu handiko eta kostu baxuko egituratutako kableatzeko irtenbideak datu-zentrorako

rthfd (26)

KALITATE ALDOKO MATERIALA— Zuntz optikoko kablearen gorputza OFNP plastikozko materialez egina dago, OFNP erresistentzia maila gorena da gaur egun, distiratsua, gogorra, ingurumena babestea, ez desagertzen, ez apurtzen eta ez da erraz deformatzen.Barruko kable optikoa aramida da, gogorra, trakziozkoa, ez-toxikoa, suaren aurkakoa, nukleoaren babesa eta ke baxua.Konektorea PBT plastikozko materialak eta kobre fina da, irmoa, iraunkorra, ingurumena babestea, tenperatura altuko erresistentea, ez desagertzen, ez hautsi eta erraz deformatzen ez dena.

KALITATE ALTUKO INPORTATUTAKO MUINA— Nukleoa CORNING US-en OM3 da, soldatzeko erraza dena, galera optiko txikia eta transmisio egonkorra bermatzen du.Mortesa Japoniak zirkonia hauts zeramika inportatzen du, datu-galerarik ez duena eta bizitza luzea du (erabilera kopurua 1.000 aldiz baino gehiagokoa da).

TELEKOMUNIKAZIOEN NAZIOARTEKO ARAUA- Produktuak eskulan bikainak eta helduak ditu, Nazioarteko Telekomunikazio Arauarekin bat dator.SEIKO JAPAN-en presiozko artezteko eta birrindutako ertzak erabiliz, nukleoa eta mortasa ez dira desplazamendurik eta amaierako aurpegia ez da hutsunerik, orbanik, marradurarik eta depresiorik gabe.3D Interferometroaren behin-behineko igarotze-tasa % 98rainokoa da, Nazioarteko IEC Arauarekin bat datorrena.

MULTIMODO DUPLEXA— 50/125 mikra zuntz kableak LC konektore bikoitzeko forma txikiko faktoreekin 10 Gigabit aplikazioetarako diseinatuta daude SAN sareetan eta datu-zentroetan;OM3 LOMMF (modu anitzeko zuntz optimizatua laserra) baloratua;Bateragarria 50/125 mikra-modu anitzeko zuntz kableatu guztiekin VCSEL laser sareko ekipoetara konektatzen da, hala nola SFP+ transzeitoreak, Ethernet etengailuak, multimedia bihurgailuak, Ethernet industrial gailuak eta zuntz optikoko NICak.

ASKO ERABILITA— SFP transceptor eta multimedia bihurgailuetarako egokia da, HUAWEI eta Ciscorekin bateragarria, hala nola, Cisco Compatible 10GBASE-SR SFP+ Transceiver Module, Cisco SFP-10G-SR Gigabit Interface Converter SFP Module, Cisco SFP-10G-SR 10GBase-SR SFP+ Transceiver, Cisco Compliant 1000BASE-SX SFP Transceiver Module GLC-SX-MM-OEM, Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver, Cisco GLC-SX-MMD, Cisco Gigabit SX Mini-GBIC.

Zuntz optikoko adabaki kablearen ekoizpen-argazkiak

rthfd (8)
rthfd (9)
rthfd (5)
rthfd (6)

MPO/MTP Produkzioaren irudiak

rthfd (10)
rthfd (11)
rthfd (13)
rthfd (15)
rthfd (24)
rthfd (17)
rthfd (19)
rthfd (22)