BGP

Produktuak

  • MPO Multimode OM3/OM4 50/125 optikoa adabaki kablea

    MPO Multimode OM3/OM4 50/125 optikoa adabaki kablea

    Produktuaren izena: MPO Multimode 50/125 OM3/OM4 Optical Patch Cable

    Lehengaiak: Corning edo YOFC zuntza, Us kevlar

    Zuntz modua: Multimode 50/125 OM3/OM4

    Luzera: pertsonalizatutako luzera

    Kablearen diametroa: 3 mm

    Kable koloreak: Aqua edo pertsonalizatua

    Bizitza erabiltzea: 20 urte

    MOQ: 1 PZ

    Epea: 3 egun

    Jatorri herrialdea: Txina

  • GYXTW 2F-24F kanpoko zuntz optikoko kablea

    GYXTW 2F-24F kanpoko zuntz optikoko kablea

    GYXW 2/4/6/12/24/36/48/72/86/144 core Kanpoko zuntz optikoko kable

    Jatorri lekua: Txina

    Modelo zenbakia: GYXTW (2F-24F)

    Gutxieneko eskaera kopurua: 1 kilometro

    Enbalatzeko xehetasunak: Egurrezko edo burdinazko egurrezko danborra edo kartoia, 2000-5000 m/danborra edo pertsonalizatua

    Entregatzeko epea: kantitatearen araberakoa da, normalean gordailua jaso eta 5-10 egunetara

    Hornikuntza-gaitasuna: 5000 kilometro/hilabete

  • GYTS 2F-144F Kanpoko zuntz optikoko kable blindatua

    GYTS 2F-144F Kanpoko zuntz optikoko kable blindatua

    GYTS 6/12/24/36/48/72/86/144 core Komunikazioa Modu bakarreko/Modo anitzeko Om1/Om2/Om3/Om4 Kanpoko zuntz optikoko kablea

    Jatorri lekua: Txina

    Modelo zenbakia: GYTS (2F-144F)

    Gutxieneko eskaera kopurua: 1 kilometro

    Enbalatzeko xehetasunak: Egurrezko edo burdinazko egurrezko danborra edo kartoia, 2000-5000 m/danborra edo pertsonalizatua

    Entregatzeko epea: kantitatearen araberakoa da, normalean gordailua jaso eta 5-10 egunetara

    Ordainketa baldintzak: T/T, L/C, Western Union, etab

    Hornikuntza-gaitasuna: 5000 kilometro/hilabete

  • GYTC8S 2F-48F kanpoko zuntz optikoko kablea

    GYTC8S 2F-48F kanpoko zuntz optikoko kablea

    GYTC8S 2/4/6/12/24/36/48/72/86/144 core figure8 Modu bakarreko edo modu anitzeko blindatua airetik kanpoko zuntz optikoko kablea

    Jatorri lekua: Txina

    Modelo zenbakia: GYTC8S (2F-48F)

    Gutxieneko eskaera kopurua: 1 kilometro

    Enbalatzeko xehetasunak: Egurrezko edo burdinazko egurrezko danborra edo kartoia, 2000-5000 m/danborra edo pertsonalizatua

    Entregatzeko epea: kantitatearen araberakoa da, normalean gordailua jaso eta 5-10 egunetara

    Hornikuntza-gaitasuna: 5000 kilometro/hilabete

  • GYTA53 2F-144F Armadura bikoitza Lurpeko Kanpoko Kanpoko Lurperatutako Zuntz Optikoko Kablea

    GYTA53 2F-144F Armadura bikoitza Lurpeko Kanpoko Kanpoko Lurperatutako Zuntz Optikoko Kablea

    GYTA53 2/4/6/12/24/36/48/72/86/144 nukleoa Modu bakarreko Multimode Bikoitza Blindatu Lurpeko Zuzeneko Lurperatu Kanpoko Zuntz Optikoko Kablea

    Jatorri lekua: Txina

    Modelo zenbakia: GYTA53 (2F-144F)

    Gutxieneko eskaera kopurua: 1 kilometro

    Enbalatzeko xehetasunak: Egurrezko edo burdinazko egurrezko danborra edo kartoia, 2000-5000 m/danborra edo pertsonalizatua

    Entregatzeko epea: kantitatearen araberakoa da, normalean gordailua jaso eta 5-10 egunetara

    Hornikuntza-gaitasuna: 5000 kilometro/hilabete

  • GYTA 2F-144F Kanpoko zuntz optikoko kablea

    GYTA 2F-144F Kanpoko zuntz optikoko kablea

    GYTA 6/12/24/36/48/72/86/144 core Komunikazioa Modu bakarreko/Modo anitzeko Om1/Om2/Om3/Om4 Kanpoko zuntz optikoko kablea

    Jatorri lekua: Txina

    Modelo zenbakia: GYTA (2F-144F)

    Gutxieneko eskaera kopurua: 1 kilometro

    Enbalatzeko xehetasunak: Egurrezko edo burdinazko egurrezko danborra edo kartoia, 2000-5000 m/danborra edo pertsonalizatua

    Entregatzeko epea: kantitatearen araberakoa da, normalean gordailua jaso eta 5-10 egunetara

    Hornikuntza-gaitasuna: 5000 kilometro/hilabete

  • GJFJV 4F-48F Barruko sorta Barruko zuntz kablea

    GJFJV 4F-48F Barruko sorta Barruko zuntz kablea

    Produktuaren izena: GJFJV (4F-48F)

    Lehengaiak: Corning edo YOFC zuntza

    Luzera: pertsonalizatutako luzera

    Kable koloreak: Modu bakarra-horia, OM1 eta OM2-laranja, OM3-Aqua edo pertsonalizatua

    MOQ: 1 kilometro

    Enbalatzeko xehetasunak: Egurrezko edo burdinazko egurrezko danborra edo kartoia, 2000-5000 m/danborra edo pertsonalizatua

    Entregatzeko epea: kantitatearen araberakoa da, normalean gordailua jaso eta 5-10 egunetara

    Jatorri herrialdea: Txina

  • GJFJV Modu bakarreko/Modo anitzeko sorta Barneko zuntz optikoko kablea

    GJFJV Modu bakarreko/Modo anitzeko sorta Barneko zuntz optikoko kablea

    Produktuaren izena: GJFJV2F-48FBarruko zuntz optikoko kablea

    Lehengaiak: Corning edo YOFC zuntzar

    Luzera: pertsonalizatutako luzera

    Kable koloreak:Modu Bakarra-horia, OM1eta OM2-Laranja, OM3-Aqua edo Pertsonalizatua

    MOQ: 1 kilometro

    Paketatzearen xehetasunak: Egurrezko edo burdinazko egurrezko danborra edo kartoia, 2000-5000m/danborra edo pertsonalizatua

    Entregatzeko epea: Kantitatearen araberakoa da, normalean gordailua jaso eta 5-10 egun igaro ondoren

    Jatorri herrialdea: Txina

  • GJHJDV 4F-12F Barruko zuntz optikoko kablea

    GJHJDV 4F-12F Barruko zuntz optikoko kablea

    Produktuaren izena: GJHJDV4F-12F Barruko zuntz optikoko kablea

    Lehengaiak: Corning edo YOFC zuntzar

    Luzera: pertsonalizatutako luzera

    Kable koloreak:Modu Bakarra-horia, OM1eta OM2-Laranja, OM3-Aqua edo Pertsonalizatua

    MOQ: 1 kilometro

    Paketatzearen xehetasunak: Egurrezko edo burdinazko egurrezko danborra edo kartoia, 2000-5000m/danborra edo pertsonalizatua

    Entregatzeko epea: Kantitatearen araberakoa da, normalean gordailua jaso eta 5-10 egun igaro ondoren

    Jatorri herrialdea: Txina

  • GJIFH 12F-144F Barruko zuntz optikoko kablea

    GJIFH 12F-144F Barruko zuntz optikoko kablea

    Produktuaren izena: GJIFH 12F-144F Barruko zuntz optikoko kablea

    Lehengaiak: Corning edo YOFC zuntzar

    Luzera: pertsonalizatutako luzera

    Kable koloreak:Modu Bakarra-horia, OM1eta OM2-Laranja, OM3-Aqua edo Pertsonalizatua

    MOQ: 1 kilometro

    Paketatzearen xehetasunak: Egurrezko edo burdinazko egurrezko danborra edo kartoia, 2000-5000m/danborra edo pertsonalizatua

    Entregatzeko epea: Kantitatearen araberakoa da, normalean gordailua jaso eta 5-10 egun igaro ondoren

    Jatorri herrialdea: Txina

  • GJIFH 12F-144F Barruko zuntz optikoko kablea

    GJIFH 12F-144F Barruko zuntz optikoko kablea

    Produktuaren izena: GJIFH 12F-144F Barruko zuntz optikoko kablea

    Lehengaiak: Corning edo YOFC zuntza

    Luzera: pertsonalizatutako luzera

    Kable koloreak: Modu bakarra-horia, OM1 eta OM2-laranja, OM3-Aqua edo pertsonalizatua

    MOQ: 1 kilometro

    Enbalatzeko xehetasunak: Egurrezko edo burdinazko egurrezko danborra edo kartoia, 2000-5000 m/danborra edo pertsonalizatua

    Entregatzeko epea: kantitatearen araberakoa da, normalean gordailua jaso eta 5-10 egunetara

    Jatorri herrialdea: Txina

  • GJBFJV 4F-48F Modu bakarreko/Modo anitzeko Breakout sorta banaketa Barneko zuntz optikoko kablea

    GJBFJV 4F-48F Modu bakarreko/Modo anitzeko Breakout sorta banaketa Barneko zuntz optikoko kablea

    Produktuaren izena: GJBFJV 4F-48F Barruko zuntz optikoko kablea

    Lehengaiak: Corning edo YOFC zuntza

    Luzera: pertsonalizatutako luzera

    Kable koloreak: Modu bakarra-horia, OM1 eta OM2-laranja, OM3-Aqua edo pertsonalizatua

    MOQ: 1 kilometro

    Enbalatzeko xehetasunak: Egurrezko edo burdinazko egurrezko danborra edo kartoia, 2000-5000 m/danborra edo pertsonalizatua

    Entregatzeko epea: kantitatearen araberakoa da, normalean gordailua jaso eta 5-10 egunetara

    Jatorri herrialdea: Txina

123456Hurrengoa >>> Orrialdea 1 / 7